Mieszkania deweloperskie w Krakowie to nie rzadkość. Każdego dnia budowane są nowe inwestycje mieszkaniowe w wielu rejonach miasta. Stąd oferowana sprzedaż nowych mieszkań w tym mieście jest bardzo bogata, a wiele osób do dzisiaj z zadowoleniem wspomina moment, w którym podjęła decyzję o zakupie własnego mieszkania od dewelopera i przeprowadzce do Krakowa.

mieszkania deweloperskie - Kraków - SM Salwator

Warto zamieszkać w Krakowie

Wiele osób uważa Kraków za najpiękniejsze miasto w Polsce. Była stolica państwa, pięknie położony Zamek Królewski na Wawelu, starówka skupiająca wielu artystów i naukowców, miejsce powstania jednego z pierwszych uniwersytetów na świecie – to tylko niektóre z wabików tego miasta. Kraków jest bardzo atrakcyjny nie tylko dla turystów, ale również dla jego mieszkańców.

Dlaczego mieszkania od dewelopera

Zróżnicowane mieszkania deweloperskie w Krakowie umożliwiają znalezienie odpowiedniego lokum nawet dla najbardziej wymagających klientów. Znajdziemy je w każdej dzielnicy. Jedno-, dwu-, trzy- czy czteropokojowe, a nawet większe, od raptem dwudziestu kilku metrów do mieszkań nawet stu metrowych. Takie mieszkania deweloperskie coraz częściej lokalizowane są na zamkniętych terenach. Innym atutem są parkingi podziemne czy wydawać by się mogło coś oczywistego – idealnie proste ściany, których w mieszkaniach z rynku wtórnego z dawnych lat nie znajdziemy.

Mieszkania deweloperskie Kraków – gdzie kupować

Jednym z ciekawszych obszarów miasta jest Ruczaj, leżący na południowy zachód od centrum miasta. Znajdziemy tutaj zarówno wysoko rozwinięte strefy biurowców, jak i liczne tereny rekreacyjne. Jest to doskonałe miejsce dla osób pragnących spokoju, dlatego ciągle słyszy się, że w ofertach pojawiają się nowe mieszkania na Ruczaju. Jeśli chcemy zamieszkać w Krakowie, ale nie lubimy tłumów na ulicach, to Ruczaj będzie dla nas doskonałym wyborem. Dużym ułatwieniem dla mieszkańców jest świetnie rozwinięta komunikacja z innymi częściami miasta. Dzięki temu możemy na co dzień cieszyć się spokojną okolicą, a w wolnych chwilach wyskoczyć do tętniącego życiem centrum Krakowa.

Tags: