Nauka gry na pianinie to doskonałe urozmaicenie czasu wolnego oraz sposób na kształtowanie umiejętności muzycznych. Szkoły specjalizujące się w edukacji z zakresu gry na pianinie przygotowują kursy dostosowane nawet do najmłodszych uczniów. Konsekwentne ćwiczenia rozwijają wyobraźnię muzyczną, a także kształtują poczucie rytmu. Dla kogo przeznaczone są lekcje gry na pianinie i gdzie można rozpocząć muzyczną edukację?

lekcje pianina pobierzesz w Smileflow Kraków

Naukę pianina możemy rozpocząć na przykład w krakowskiej szkole Smileflow ArtCompany. Edukacja w obrębie tej szkoły, jeśli chodzi o pianino, może odbywać się w pod okiem jednego z czterech różnych nauczycieli. Uczą zarówno panowie jak i pani. Lekcje indywidualne kosztują już od 50zł za 45min lub 60zł za godzinę nauki.

Gra na pianinie skutecznie rozwija wyobraźnię muzyczną, a także uczy przy tym… cierpliwości. Jest to idealny instrument do relaksu po ciężkim dniu w szkole czy pracy, przy którego dźwiękach człowiek potrafi doskonale się zrelaksować. Bardzo dobre podejście nauczycieli ze szkoły Smileflow Kraków do dzieci sprawia, że otrzymują one możliwość zaprzyjaźnienia się z pianinem i bardzo często przyjaźń ta przeradza się w prawdziwą miłość do pianina.

Jeszcze jednym plusem przemawiającym za tą firmą, jako idealna na lekcje pianina jest grupa nauczycieli będących pasjonatami muzyki, gry na pianinie oraz pedagogami, którzy swoje umiejętności przekazują w sposób merytoryczny, dostosowany do poziomu wiedzy oraz wieku kursanta. Całą kadrę nauczycieli prowadzących lekcje gry na pianinie w Smileflow Kraków poznasz na: http://krakow.smileflow.pl/lekcje/gry-na-pianinie/ – zajrzyj i wybierz nauczyciela pianina idealnego dla siebie.

Tags: