Jak co roku stoimy przed decyzją co robić w sylwestrową noc. Jest tyle ofert sylwestrowych dla studentów, że na pewno znajdziesz dla siebie wyjazd marzeń! Jeśli jeszcze nie masz planów na sylwestra to właśnie przyszedł najwyższy czas, aby to zmienić i rozeznać się w temacie. Sylwester studencki to bowiem okazja nie tylko do przeżycia najlepszej imprezy w przemijającym właśnie roku, ale także do nawiązania nowych znajomości – na przyszły rok, albo nawet i na lata.

Co zrobić, gdy nie masz z kim wybrać się na wyjazdy na sylwestra?

Ostatni dzień w roku szkoda byłoby zmarnować na spędzenie go w kapciach na kanapie przed telewizorem. Jest to zakończenie pewnego etapu, a ściślej mówiąc: roku, którego koniec trzeba uczcić i świętować w gronie przyjaciół. Problem pojawia się, gdy znajomi mają już swoje plany, albo zwyczajnie nie chcą nigdzie wychodzić. Czy jednak powinniśmy się nimi sugerować, czy naprawdę przyjaciele to konieczność do spędzenia sylwestra? Otóż nie!

Wyjazdy sylwestrowe w pojedynkę, na ciekawą wycieczkę organizowaną na przykład przez biuro podróży dla grupy osób w podobnym wieku może okazać się szaloną, świetną przygodą i okazją do poznania zupełnie nowego towarzystwa. Jeśli zatem martwisz się, że nie masz z kim wybrać się na tego typu wyjazd, nie obawiaj się zapytać obsługi klienta, jak wygląda specyfika tej wycieczki, czy np. są sprzedawane pojedyncze bilety, czy raczej dołączają do nich wyłącznie zgrane ekipy grup przyjaciół.

Może okazać się, że wiele osób decyduje się na takie sylwestrowe wyjazdy właśnie bez swoich dotychczasowych znajomych, a celem wypadu jest zdobycie całkiem nowych przyjaciół i otwarcia przed sobą nowych perspektyw. Sylwestry studenckie bowiem są okazją do nawiązania nowych znajomości, a czasem nawet relacji na całe życie. Nie pozbawiaj się zatem tej możliwości i podejmij ryzyko.

Sylwester studencki – gdzie go spędzić?

W dzisiejszych czasach stoimy jednak przed trudnym wyborem, ponieważ ciekawych ofert sylwestrowych dla studentów jest co niemiara! Od nas zależy, czy wybierzemy jednodniową imprezę, np. w klubie, czy może z tej okazji zaplanujemy dłuższy wyjazd sylwestrowy – na przykład na kilka dni, bądź nawet tygodniowy. Każda okazja do świętowania jest dobra i należy naładować akumulatory przed czyhającą na nas wizją sesji egzaminacyjnej. Zanim nauka nas pochłonie, należy się odpoczynek i studencki sylwester to ku temu świetna okazja.

Miłośników dalekich podróży, poznawania nowych kultur oraz zwiedzania na pewno przekonają oferty sylwestrowe dla studentów za granicę. Co ciekawe, wiele biur podróży prezentuje agendy ze zwiedzaniem kilku państw podczas jednego wyjazdu. Łączymy wówczas przyjemne z pożytecznym i maksymalnie wykorzystujemy swój czas ucząc się i poznając nowe zakamarki świata. Można także w ramach wspierania polskiej turystyki wybrać się na wyjazd sylwestrowy w góry, czy nad morze. Studencki sylwester nad morzem łączący ze sobą zwiedzanie Trójmiasta i szaloną imprezę także może okazać się naprawdę niezapomnianym!

Tags: