Promuj swoją firmę nie tylko poprzez reklamę w mediach i rzetelną działalność. Jeśli chcesz, by logo i nazwa firmy obiegły kraj i miały możliwość dotarcia do każdego domu – musisz trochę zainwestować. Najlepiej w gadżety reklamowe typu kalendarze, koszulki, kubki, czapki itd. Jednak to trochę kosztuje i nie zawsze trafia w gust odbiorców.

Co innego gdyby to było coś małego i niedrogiego, co można produkować na masową skalę. Okazuje się, że idealnym rozwiązaniem są przypinki reklamowe z logo firmy. Dzieci uwielbiają przypinać takie rzeczy do odzieży, plecaków, piórników itd. Wówczas takie dziecko pójdzie do szkoły i już koleżanki i koledzy zwracają uwagę na przypinki z logo twojej firmy. Następnie odwiedza babcię, koleżanki ze szkoły, co powoduje, że twoje logo zostaje zauważone przez kolejne osoby.

przypinki wytwarzane na maszynach

Przypinki to jeden z najprostszych środków reklamy wymagający tylko darmowego rozdania ludziom podczas jakiegoś eventu. Można uznać to za mikroinwestycję, która jednak może mieć duży wpływ na rozpoznawalność marki. Warto jednak zróżnicować przypinki tzn. wypuścić serię w takim kolorze, następną w innym, zmienić rozmiar itd. Dzieci wtedy będą się nimi wymieniać między sobą i chętniej ich poszukiwać. Wydaje się to błahe, ale wiele uznanych firm stosuje ten sposób reklamy, a co ważniejsze nie rezygnuje z tego, gdy już osiągnie sukces, co chyba jest najlepszym dowodem na skuteczność tego sposobu.

Ile kosztują przypinki? Jakie kształty można wybrać? Gdzie i jak zamówić przypinki? Wszystkiego dowiesz się na stronie producenta przypinek – http://buttonfly-przypinki.pl/

Tags: