suknia ślubnaW dzisiejszych czasach mało kto zajmuje się sentymentami, emocjami i wspomnieniami, ponieważ nie mamy na to po prostu czasu. Niestety jest to bardzo złe zjawisko, które pozbawia ludzi człowieczeństwa. Warto jest czasem zatrzymać się i pomyśleć o tym co było lub o tym co nadejdzie. Nie wszyscy jednak tego chcą, mimo wszystko są osoby, które uwielbiają to robić godzinami.

Na przykład własny ślub. Nawet mężczyźni lubią czasem powspominać o tym dniu, ponieważ dla kobiet i mężczyzn był to najwspanialszy dzień ich życia, ponieważ w końcu mogli zostać złączeni ze swoją drugą połówką nierozerwalnym węzłem. Kobiety jednak myślą o tym dniu troszkę inaczej, ponieważ doskonale wiemy, że uwielbiają myśleć o modzie, wyglądzie i tym co wtedy nosiła panna młoda lub jej druhny. Moda ślubna jest specyficzna i raczej nie zmieniała się na przestrzeni wieków, jeśli chodzi o pana i pannę młodą. Oczywiście gości już tak. Jednak panna młoda suknie ślubne nosiła i nosi i prawdopodobnie będzie nosić. Najlepiej białe, długie, takie aby można je było zapamiętać do końca życia. Często te suknie ślubne leżą gdzieś i kobiety nie chcą ich sprzedawać, ponieważ mają do nich sentyment.

Oczywiście z punktu widzenia mężczyzn jest to absurdalne, ponieważ wydaje się być logiczne to, że kobieta ta nigdy już tej sukni nie założy, więc normalne byłoby ją sprzedać i mieć trochę dodatkowej gotówki. Jednak kobiety myślą w inny sposób, ponieważ są bardziej sentymentalne. Jest to jedna z wielu cech, które posiadają kobiety, a mężczyźni już nie do końca.

Tags: