Angielski to „język świata”, zna go ok. 1,5 miliarda ludzi na świecie. Jest on językiem biznesu, nauki, dyplomacji oraz współpracy międzynarodowej, ułatwia komunikowanie się podczas wyjazdów zagranicznych. W dzisiejszych czasach znajomość angielskiego jest wręcz wymagana od pracodawców bądź na prestiżowych uczelniach. Z tego powodu warto rozpocząć naukę tego języka już od najmłodszych lat. Profesjonalnym programem, oferującym angielski dla dzieci od szóstego miesiąca życia do trzech lat, jest musical babies.

zajecia musical babies czyli angielski dla dzieciMusical babies to zajęcia umożliwiające naukę języka angielskiego dla dzieci poprzez zajęcia muzyczno-ruchowe. Ich celem jest poznanie przez malucha podstawowych słówek oraz zwrotów w języku angielskim, umożliwia także „osłuchanie” się z obcym językiem (co będzie niezwykle przydatne podczas późniejszej nauki angielskiego w przedszkolu, a także zapewni dziecku nabycie odpowiednich wzorców wymowy angielskiej). Musical babies to bezstresowa nauka połączona z zabawą, która umożliwia dziecku interakcję z innymi maluchami.

Dodatkową zaletą programu jest rozwijanie koordynacji ruchowej przez dziecko pod okiem specjalistów. Warto dodać, że w ramach grup otwartych w musical babies, dziecko uczy się języka angielskiego razem ze swoim rodzicem, który również bierze udział w zabawie. Zajęcia prowadzone są oczywiście w języku angielskim, polegają na śpiewaniu piosenek, mówieniu rymowanek podczas wykonywania danych czynności, zabawach ruchowych oraz tańczeniu. Musical babies to skuteczny sposób na angielski dla dzieci i to tych najmniejszych maluchów, która zaprocentuje w przyszłości sukcesami z językiem angielskim.

Reklama: Angielski dla dzieci Kraków – MOVA | http://www.mova.pl/

Tags: