Dzień, w którym bierzemy ślub jest wspaniałym wydarzeniem. Czekamy na niego niecierpliwie i organizujemy cała uroczystość przez kilka poprzedzających miesięcy. Nie każdy się do tego nadaje. Warto jednak mieć w głowie cel i pamiętać, że jeśli się odpowiednio przyłożymy, to będzie wspaniała, zapadająca w pamięć uroczystość.Dodatkowo by móc do niej wracać po latach przydadzą się dobre zdjęcia ślubne, więc fotograf ślubny to można powiedzieć jeden z obowiązków.

Od czego zacząć? Przede wszystkim musimy pamiętać o oszacowaniu ilości gości, którzy zawitają na naszym ślubie i weselu. Następnie zabierzmy się za poszukiwania sali. Na wybór składa się kilka czynników: lokalizacja, cena, indywidualne preferencję. Po wyborze sali należy się zorientować w temacie kapeli. Jest to nie lada wyzwanie, dobrze pytać wśród znajomych i brać kapelę z polecenia. Nie warto ryzykować w tym temacie, bo wesele bez dobrej kapeli może się nie udać.

Ponadto kolejną i bardzo ważną sprawą jest znalezienie odpowiedniego fotografa i kamerzysty. Fotograf ślubny jest bardzo ważną osobą, zatrzyma piękne chwile i momenty dla nas, naszych dzieci i wnuków. Nie zapominajmy, że warto wydać troszkę więcej pieniędzy, a mieć pewność, że fotograf ślubny dobrze sprawdzi się w swojej roli. Przykładem świetnego fachowca w tej branży może być tutaj fotograf ślubny LukaszPopielarz.pl z okolic Szczecina, którego usługi cieszą się dużą popularnością i są cenione. Zresztą sam Szczecin jest też idealnym miastem do zdjęć ślubnych, w którym istnieje wiele wspaniałych plenerów, gdzie po uroczystości możemy udać się na sesję ślubną. Bawmy się tym i korzystajmy z możliwości jakie przynoszą dzisiejsze technologie.

fotograf ślubny Łukasz Popielarz - Szczecin - 2017Zdjęcia autorstwa: Fotograf Ślubny Łukasz Popielarz

Tags: