Każdy z nas musi od czasu do czasu odpocząć. Nie ma innej opcji. Dlatego gdy już jesteśmy wypaleni i zmęczeni pracą wybieramy się na urlop! Często bardzo zależy nam na tym żeby gdzieś wyjechać. Wiadomo, że poza domem wypoczywa się o wiele lepiej. Dlatego najpierw trzeba wybrać miejsce. Ze swojej strony bardzo polecam Kraków.

kebab

To naprawdę piękne miasto do którego chce się wracać! Jeśli już tam będziesz to w zależności od tego jakimi środkami dysponujesz możesz spać w hotelu albo w schronisku młodzieżowym. Gdy ja byłam w tym mieście miałam mały problem jeśli chodzi o jedzenie. Nigdzie nie było ono tanie. W dodatku porcje były małe, a po całym dniu zwiedzania chce się zjeść coś porządnego! Bardzo ciężko o dobre .

Jednak kiedy wreszcie udało się znaleźć coś sensownego okazało się, że to był najlepszy kebab jaki jadłam. Był naprawdę smaczny, a w lokalu było czysto. Inne restauracje fast food nie oferowały tego samego co ten lokal. Dlatego chętnie będę tam wracać i zamawiać kebaba z baraniną na grubym cieście. W końcu kto go nie lubi? Zawsze polecam innym szukać tego idealnego baru, w którym jedzenie będzie smaczne, szybkie i tanie. Ja swój w Krakowie już znalazłam! Oczywiście dla każdego „smaczny” oznacza co innego.

Przecież niektórzy nie jedzą kebabów ze względu na mięso. Inni nie przepadają za Turkami, którzy zazwyczaj w takich lokalach sprzedają. Jeszcze inni uważają po prostu ten typ jedzenia za niezdrowy. Ja jednak twierdzę, że nie ma to jak dobry kebab po długim, ciężkim dniu wędrówki!

Tags: