Kwiecień oficjalnie rozpoczyna sezon wesel! Choć podobno najlepiej brać ślub w miesiącu, w którego nazwie pojawia się litera „R”, gdyż przynosi to szczęście i gwarantuje trwałość związku, stąd czerwiec jest idealnym miesiącem. Zdecydowana większość wesel odbywa się w przedziale od kwietnia do września, przez co weekendy w popularnych miejscach w tych właśnie miesiącach są zarezerwowane z wyprzedzeniem. Termin w dobrym lokalu trzeba rezerwować przynajmniej rok wcześniej, a czasami nawet dwa lata! Miejsce jest oczywiście bardzo ważne, ale liczą się także inne kwestie, takie jak np. atrakcje dla gości, dlatego sprawdźcie czym jest fotobudka i ile rozrywki może zapewnić na weselu.

Narzeczeni prześcigają się w pomysłach jak uatrakcyjnić wesele i zaskoczyć swoich gości nietuzinkowymi atrakcjami. Osobny bar z profesjonalnym barmanem i kolorowymi drinkami już nie dziwi, podobnie jak czekoladowe fontanny z owocami i zadymiarki tworzące tajemniczą mgłę na parkiecie.

fotobudka do wynajęcia na wesele w Krakowie

Otóż najnowszy trend na weselach to fotobudka dla gości – szczególnie upodobali ją sobie Młodzi z Krakowa! Fotobudka to miejsce, w którym każdy może sobie zrobić i zabrać zdjęcie i będzie to niesamowita pamiątka z wesela! Zdjęcia można też robić w kilka osób, ze śmiesznymi minami i pozami. Będzie to wspaniała zabawa dla gości, a jednocześnie pozwoli zatrzymać na zdjęciach wspomnienia z tych wyjątkowych chwil. Para Młoda, może rozpocząć zabawę pierwszą sesją, podobnie jak pierwszym tańcem na parkiecie. Fotobudka z pewnością będzie wspaniałą atrakcję i niespodzianką dla znajomych i rodziny. Dlatego organizując wesele, sprawdźcie wynajem fotobudki i zaskoczcie swoich gości!

Potrzebna Ci fotobudka do wynajęcia? Kraków jest miejscem gdzie odbędzie się Wasze wesele? W takim wypadku sprawdź ofertę od http://uwagaleciptaszek.pl/fotobudka-krakow.html – to pewna fotobudka w rozsądnej cenie!

Tags: