Pewnie nie raz i nie dwa marzyliście o zorganizowaniu super imprezy, a w rzeczywistości spotkanie okazywało się być nudną, niczym niewyróżniająca się nasiadówą. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Nikt nie chcę być kojarzony z takimi imprezami, a na zorganizowanie przyjęcia w klubie poszłoby za dużo pieniędzy. Istnieją jednak w dzisiejszych czasach miejsca, które są odpowiedzą na tego typu zmartwienia. Warto zdecydować się na escape game – świetna zabawa w pokoju zagadek.

Przede wszystkim warto dowiedzieć się czegoś więcej o tak zwanej escape game. Escape game to gra polegająca na zamknięciu w pokoju zagadek, z którego aby się wydostać musimy przejść przez szereg zagadek. Zabawa trwa przeważnie około godziny i oferowana jest w wielu lokalizacjach w każdym większym mieście typu Kraków czy Katowice. Jeśli chodzi o Kraków to polecam Wam escape game od www.Lostroom.pl – sprawdzone pokoje zagadek w dobrych cenach.

ciekawa rozrywka - escape game

W czasie gry oczywiście dostajemy rożnego rodzaju wskazówki, które mają za zadanie naprowadzenie nas na właściwe tory. Oczywiście zdarza się i tak, że nie uda nam się opuścić pokoju przed upływem wyznaczonego czasu, pomimo podpowiedzi, które otrzymywaliśmy. Nie należy się tym jednak specjalnie przejmować, najważniejsza jest integracja i dobra zabawa.

Pokój zagadek jest dobry niemal dla każdego, kto lubi poczuć dreszczyk adrenaliny. Co więcej po zabawie będziemy nabuzowani dobrą energią i z chęcią uda nam się kontynuacja imprezy w domu lub klubie bez konieczności spędzania czasu na drętwiej nasiadówie. Bawmy się i korzystajmy z życia. Pamiętajmy, że escape roomy naprawdę są dla każdego. Nie trzeba być młodym człowiekiem, aby dobrze się bawić podczas rozwiązywania zagadek.

Tags: