Paintball jest od wielu lat niezawodną bazą dla organizowania dolnośląskich imprez integracyjnych czy imprez firmowych. W kotlinie karkonoskiej jest to szczególnie wyraźnie na tle tamtejszej oferty turystycznej. Wiele firm z całej Polski wybiera te bajeczne widoki jako tło dla imprez. Na czoło pochodu wybija się Karpacz, który jest marką samą w sobie, Mekką dla turystów. Drugim po Wrocławiu najczęściej wybieranym kierunkiem zwiedzania na Dolnym Śląsku.

Paintball w Karpaczu. Czy jest możliwy?

Jeśli chcemy przyjrzeć się możliwościom organizacyjnym dla Karpacza, nie sposób nie zauważyć zasadniczej wady. Paintball w Karpaczu nie może odbyć się, gdyż nie ma tam odpowiedniego miejsca! Z racji górzystego charakteru tej miejscowości, cała infrastruktura jest ciasno poukładana. Hotel sto i przy hotelu, a każdy wolne plac jest skrupulatnie wykorzystany na najpotrzebniejsze rzeczy. Jeśli dodamy do tego Karkonoski Park Narodowy, tworzy się nieprzekraczalna bariera dla imprez paintball. Jak to ominąć, jak to rozwiązać?

Doświadczenie podpowiada, że jest kilka dróg wyjścia. Kluczem jest mobilność! Warto w tym kontekście rozważyć zastosowanie jednego z dwóch rozwiązań, które podpowiadam. Jedno z nich to transport uczestników imprezy integracyjnej w bardziej dogodne miejsce. W okolicy 20 minut drogi od Karpacza na pewno znajdziecie właściwe warunki i dogodnego operatora. Choćby Proshot Paintball z Kamiennej Góry. Drugim rozwiązaniem może być podejście 50/50. Zasadza się na skróceniu odległości przez dojazd operatora z atrakcjami jak najbliżej bazy hotelowej. Już kilka minut drogi od Karpacza można znaleźć teren, który nada się imprezę paintball w terenie. Jedynym warunkiem jest odpowiedni operator. Musi to być firma, która dysponuje odpowiednimi możliwościami mobilnymi. Z pomocą przyjść może niezawodny Proshot Paintball. Firma dysponuje odpowiednim zapleczem sprzętowym, aby ustanowić doskonałe pole paintballowe, pełne gadżetów do gry i multimediów.

Paintball w Jeleniej Górze. Integracja z widokiem na Śnieżkę

eśli planujesz organizację imprezy firmowej w Karkonoszach, a jednocześnie nie przepadasz za turystycznym tłokiem górskich miejscowości, masz wybór! Ciekawą alternatywę dla Karpacza stanowi Jelenia Góra wraz z przystawkami (Cieplice, Piechowice, Kowary). Jest to prężna miejscowość turystyczna, która ma wiele do zaoferowania. Znajdziesz tutaj hotele i pensjonaty, które dysponują odpowiednio dużą przestrzenią na imprezy w terenie. Szalenie ułatwia to logistykę. Już nie będziesz musiał martwić się o transport dla gości. Wystarczy, że skorzystasz z mobilnej oferty operatora rozrywki, który przyjedzie do ciebie. Również w tym przypadku pomocne mogą okazać się rozwiązania od Proshot Paintball.

Alternatywnie Góry Wałbrzyskie

Na całe szczęście, dolnośląski paintball to nie tylko Karkonosze, lecz wiele, wiele więcej! Skierujmy spojrzenie na wschód. Tuż za rogiem mamy Wałbrzych, położony wśród zielonych wzgórz. Góry Wałbrzyskie stworzą niezapomnianą scenerię dla imprez, jeśli tylko zdecydujesz się na ten kierunek. Bogata historia regionu jest mocno podkreślana przez włodarzy miasta, czyniąc z Wałbrzycha ciekawą alternatywę dla Karkonoszy. Mamy tu zamek Książ, czy przystosowane dla ruchu turystycznego atrakcje z czasów Drugiej Wojny Światowej. Baza hotelowa jest bogata i różnorodna. A co istotne, większość miejsc noclegowych to ośrodki, z dużymi przestrzeniami eventowymi. W tym kontekście impreza paintball w Wałbrzychu nabiera rumieńców. Już nie będziesz musiał trapić się organizowaniem skomplikowanej logistyki — firma Proshot Paintball przyjedzie do ciebie! Paintball w Wałbrzychu to dla firmy chleb powszedni, standardowa działalność trenowana od lat.

Tags: