Cała ceremonia weselna, generalnie kojarzy się nam z czymś nie tylko wyniosłym, wspaniałym, ale także szczęśliwym i upojnym. Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka, dlatego warto zadbać o każdy szczegół.

W pośpiechu drukowanych zaproszeń, wybierania sali, sukni ślubnych czy dekorowania sali, doskonałym pomysłem jest mały ale jak gustowny cukierek.

Wtedy, kiedy Para Młoda powie sobie sakramentalne „Tak”, przychodzi czas na uczczenie pamiętnej chwili. Na sali weselnej, aby uniknąć niepotrzebnego nieporozumienia każde miejsce może być podpisane w postaci karteczki położonej na talerzyku, a w tej kartce będzie ukryty cukierek ślubny. 

Podczas zabaw weselnych, można jako jedną z głównych nagród zafundować cukierki ślubne . Na weselach chodzi o to, aby było miło, wesoło, śmiesznie i ma być co wspominać.

Być może Cukierki znajdą także inne oryginalne rozwiązania. Aby impreza była udana i dobrze zapamiętana to ważny jest każdy detal. Cukierek kojarzy się nam z chwilą przyjemności, relaksem, ukojeniem oraz szczęściem. Często bywa tak, że osoby wolą zjeść słodycz jak zażyć tabletkę. Jest to dowód na to, że powiedzenie „mała rzecz, a cieszy” sprawdza się w 100%. 

Jeżeli ważny jest dla Ciebie twój ślub, planujesz go skrupulatnie oraz pragniesz aby właśnie to Twoje wesele było zapamiętane zadbaj o każdy detal. To właśnie takie słodkie i małe niespodzianki powodują na twarzy samoistny uśmiech. Cukierki ślubne z oryginalnym napisem zagwarantuje Tobie, że nikt na twoim weselu nie będzie siedział smutny. Jeżeli wybierzesz cukierki z imionami swoich gości to przyczynisz się do tego, że każdy z nich poczuje się wyjątkowy i doceniony. Za wspólną dobrze zorganizowaną imprezę nie dziękuję się tylko rodzicom i świadkom. Bez gości nie było by zabawy, konkursów czy pełnego parkietu. Warto docenić każdego.

Tags: